11 tipů jak zhubnout v menopauze - eBook zdarma

11 TIPŮ JAK ZHUBNOUT V MENOPAUZE

E-Book ZDARMA! 11 pravidel metabolicky a hormonálně vstřícné stravy. Naučte se jak jíst pro podporu svého metabolizmu, zdravých hormonálních reakcí těla a extra energii. Změňte trvale svůj způsob stravování. Vyzkoušejte metabolicky vstřícné tipy, rady a doporučení, jak zhubnout a stravovat se v menopauze. Vybalancujte svoji stravu, zhubněte nějaké to kilo a zmírněte příznaky menopauzy...

0
žen
si již stáhlo tento eBook a úspěšně podle něj hubne

Krásný den! Vítám vás!

Já jsem Bára a mojí profesí a zároveň i velkou vášní je zdravé jídlo, které ctí a respektuje jedinečné potřeby našeho těla. Jsem nutriční specialista a zároveň pracuji jako odborný výživový poradce při unikátním výživovém projektu Metabolic Balance®. Pomáhám ženám porozumět jedinečným potřebám jejich těla a učím je, jak vycházet svému tělu vstříc. Díky tomu je možné uvést hormonální reakce těla do rovnováhy, podpořit zdravý metabolizmus a zhubnout i během menopauzy. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
0
žen
si již stáhlo tento eBook a úspěšně podle něj hubne

V čem vám eBook může pomoci?
Co vám může přinést?

Jednoduché tipy a triky pro redukci hmotnosti, prevenci či zlepšení zdraví, lepší výkonnost a stabilní energii, podle principů unikátního programu Metabolic Balance®

Jen málo co v životě přináší takovou svobodu jako poznání, které potraviny a jejich kombinace nám umožní žít naplno. Nebylo by skvělé přesně určit, co máte jíst, když vás čeká obchodní jednání, tenisový zápas, zkouška nebo dlouhý výlet? Co může být důležitější než vědět, která strava vám umožní vydržet velké napětí v práci, užívat si dětí, věnovat se koníčkům, psát román nebo pracovat dlouho do noci? Co může být více, než poznat potraviny, kombinace a způsob jakým jíst, abyste byly zdravější, nemusely stále řešit váhu, zmírnily nebo aspoň nezhoršovaly příznaky menopauzy a cítily prostě dobře ve svém těle?

Téměř jistě vám tipy uvedené v tomto eBooku, pokud je zařadíte správným způsobem do svého jídelníčku, přinesou nejen pocit ozdravění a pohody, ale i tolik očekávaný úbytek váhy. Navíc se díky nim budete cítit minimálně o 10 let mladší a mít mnohem více celkové energie na vše, co vás baví! A to už stojí za vyzkoušení!

Co díky tomuto eBooku získáte?

 • Jasný a srozumitelný návod jak jíst v menopauze
  V eBooku najdete 11 metabolicky vstřícných zásad, návod jak si sestavit svůj optimální talíř, doporučené potraviny a jejich vhodné kombinace, po kterých se krásně hubne a které mají potenciál upravit hormonální nerovnováhu.
 • Již během 14 dnů se budete cítit lehčeji
  Během 4 týdnů většina žen zhubne zdravě cca 4 - 6 kg.
 • Díky tomu se budete samy sobě více líbit
  Když jste štíhlejší, jste i spokojenější samy se sebou a díky tomu i zdravě sebevědomější.
 • Během 4 - 6 týdnů postupně zažijete nárůst vitality a celkové energie.
  Ve chvíli, kdy budete pár týdnů jíst metabolicky a hormonálně vstřícně vůči potřebám svého těla, cítíte se méně unavené, více vitální a celková energie zřetelně stoupá.
 • Pocítíte zlepšení v oblasti zdraví
  Dle principů v tomto eBooku dochází nejen k redukci hmotnosti, ale u většiny žen i ke zlepšení mnoha zdravotních obtíží, celkovému posílení imunitního systému.
 • Pocítíte nejspíš i postupné zmírnění nepříjemných stavů a příznaků menopauzy
  Doporučení v tomto eBooku mají, při dlouhodobém zařazení, potenciál zmírňovat nepříjemné příznaky menopauzy a pomoci upravit hormonální nerovnovánu.
 • Naučíte se vybírat si ty správné potraviny a vhodně je kombinovat.
  V eBooku najdete informace díky kterým vám bude jasné, které potraviny jsou pro období menopauzy vhodné a kterým se raději vyhýbat, jak ty vhodné potraviny správně zařazovat a kombinovat aby docházelo k redukci váhy a podpoře celkového zdraví.
 • Naučíte se, jakým způsobem přistupovat k tomu co jíte
  Kvalitní jídelníček je fajn, ale nestačí to! Není to totiž jenom o tom, CO jíte, ale i tom JAK jíte. V tomto eBooku najdete přehledné tipy a doporučení jakým způsobem přistupovat k jídlu, na co si dát pozor a co naopak preferovat.
 • Znovuobnovení přirozené rovnováhy ve stravování způsobí současně i obnovení vaší zdravé tělesné (rovno)váhy
  Pokud nějakou dobu budete jíst metabolicky a hormonálně vstřícně, ta jak potřebuje biochemie vašeho těla, dojde k přirozenému restartu metabolizmu, homeostáza se uvede do rovnováhy, tělo začne hubnout a vy pocítíte jaké to je, cítit se dobře ve svém těle.
 • Současně podpoříte výkonnost a koncentraci a zlepšíte svoji celkovou energii
 • Budete se cítit celkově lépe, plni energie a zdravé a bude to na vás i vidět
 • Budete se prostě cítit mnohem lépe ve svém těle

Abyste skutečně mohly posoudit přínosy principů, popsaných v eBooku, pro vaše tělo, doporučuji tyto principy zařadit minimálně na dobu 14 dnů, optimálně na dobu 1 - 3 měsíců. Respektujte, že je třeba dát tělu čas na potřebnou \"aklimatizaci\" a umožnit mu tak restart metabolizmu! Všechna doporučení, která v tomto eBooku najdete, vychází z principů unikátního stravovacího programu Metabolic Balance®. Trvalý přechod na vyhovující a vyvážené stravování předchází dlouhodobě, především v kombinaci s přiměřenou pohybovou aktivitou, onemocnění civilizačními chorobami. Na základě těchto doporučení upravuje svoji váhu či zlepšuje svůj zdravotní stav tisíce žen na celém světě.

Vyzkoušejte si samy nanečisto, jak působí metabolicky a hormonálně vstřícné principy na vlastním tělě.

POZNEJTE METABOLICKY VSTŘÍCNÁ DOPORUČENÍ!


Jak se eBook líbí ženám, které se podle něj již stravují?

Hana P. - reference eBook zdarma
Bude mi v srpnu 54 let, menopauza začala před šesti lety a beru ji od začátku jako nové skvělé období v životě s mnoha dalšími možnostmi. Ale návaly a pomalu stoupající váha (už 80 kg na 172 cm výšky) mi toto období trochu komplikují. Takže letos už zase nezapnu loňské letní sukně a v současných vedrech trpím. Od jara mnohem víc chodím pěšky, ale váha dolů nešla, spíš naopak, a v posledních letech se mi tuk ukládá pochopitelně hlavně na břiše. Teď už přes týden jím podle rad z eBooku 11 tipů jak zhubnout v menopauze. Hodně důležité se mi zdá opravdu dodržet 5 hodin pauzy mezi jídlem, to jsem dřív nedělala. A dnes jsem měla na váze skoro o 2 kila méně a celkově se cítím líp. Dokonce bych řekla, že i návalů ubylo. Moc Vám děkuji za to, co děláte, budu pokračovat. Mějte se krásně a děkuji Vám. Hanka
Hana P.54 let
Adéla - reference Jak zhubnout v menopauze
Autorka eBooku 11 tipů jak zhubnout v menopauze si dokázala nastavit stravování tak, aby jí bylo lehce nejen po těle, ale i na duši. Teď předává své zkušenosti a konkrétní tipy na změnu stravování s propojením s psychickou stránkou i ostatmím ženám. Blíží se mi menopauza a jsem ráda, že jsem po několikaměsíčním hledání našla tu správnou cestu, jak vše zvládnout s úsměvem, zde u Báry. 11 tipů jsem začala pomaličku zařazovat do mého každodenního života. Adéla Kubešová www.adelakubesova.cz | www.zenyvesvete.cz
Adéla KubešováPrůvodkyně žen 40+ do Anglie a za ovládnutím angličtiny
reference eBook zdarma - Pavla Polesná
Báro, eBook se Vám opravdu povedl.. Je to velice zajímavé a poučné čtení. Jím podle doporučení již 3 týden a jsem velice spokojena. Skoro celý svůj život se zabývam zdravým životním stylem, ale stále ty výsledky nebyly podle mých představ a to jsem se radila všude možně a zatím musím říct, že tento způsob stravy opravdu funguje a mám ze sebe radost. Nejvíc mě ale těší, že dávám tělíčku přesně to, co potřebuje. Děkuji také za všechny doplňující informace, které následují v dalších e-mailech. Jsou vždy správně načasované - třeba ten seznam bílkovin! Když jsem tápala, co vše jsou vhodné bílkoviny, přišel mi od vás e-mailem dárek v podobě seznamu vhodných bílkovin. Za 3 týdny mám dole 4 kg a cítím se celkově opravdu mnohem lépe. Jste pro mě velkou inspiraci, hodně mi vaše stránky pomohly. Děkuji. Pavla P.
Pavla Polesná53 let
O tématu menopauzy se v kuloárech moc nemluví a co si budeme nalhávat, stále je to tak trochu konverzační tabu.Když náhodou narazíte na nějaké kusé informace, jsou často protichůdné.Jak se v tom, proboha, vyznat? Právě proto oceňuji, že Bára napsala tento přehledný e-book, protože obsahuje osobní zkušenosti a celou řadu praxí ověřených rad a postupů, které sama vyzkoušela. Lenka www.lenkabilkova.cz
Mgr.Lenka Bílkovácertifikovaná koučka a mentorka
11 tipů jak zhubnout v menopauze - eBook zdarma
Báro, jsem z Vašich tipů, jak se správně stravovat úplně nadšená. Letos mi bude 60 let a vůbec by mne nenapadlo, že bych se měla stravovat trochu jinak, než se všude doporučuje. Nejsem tlustá, ale váhu si hlídám, protože v mém věku se již obtížněji hubne. Vážím teď momentálně 57,2 kg. A chci se dostat na svoji váhu 55 kg. Kolem Vánoc jsem měla i "hrozných" 😉 58,2 kg. Poctivě jsem jedla 5x denně, tak jak se všude doporučuje - snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře. A doporučují hlavně dodržovat rozmezí mezi jídly 3 hodiny. A pořád se mi nedařilo váhu shodit.... až teď, co se pokouším jíst podle Vašeho doporučení!!! Začala jsem hned, jak jste mi poslala eBook. Vůbec by mne nenapadlo, že pro nás ženy v menopauze je to se stravou trochu jiné. A hle, ono to funguje. A nemluvím ani o tom, jak dobře se cítím. Také už nemám takové problémy s nadýmáním! Samozřejmě, že ještě dělám chyby, ale učím se a snažím se vše dodržovat podle Vašich rad. Denně jsem na Vašich stránkách a studuji 😄. Jsem ráda,že jsem si Vás našla. Ještě jednou moc děkuji...
Pavlína Mensová60 let

Bára Wolfová Balcarová

Výživový specialista, poradce a kouč v programu Metabolic Balance®
Mojí profesí a zároveň vášní je zdravé jídlo, které ctí a respektuje jedinečnost našeho těla. Jsem nutriční specialista a zároveň již více jak 10 let pracuji jako odborný výživový poradce při unikátním výživovém projektu Metabolic Balance®, který probíhá za spolupráce týmu zahraničních lékařů a odborníků na výživu z institutu Metabolic Balance® v německém Isenu. V mé poradně se setkávám často právě se ženami, které procházejí obdobím menopauzy. Jejich hlavní problém bývá nadváha, "přibírání ze vzduchu", stav "bez energie", návalové stavy, různé bolesti a jiné zdravotní obtíže... I já sama procházím již několik let menopauzou a díky tomu jsem své profesionální znalosti obohatila navíc i o vlastní zkušenost a také postřehy z mé praxe poradce. Moje práce mi dává hluboký smysl, protože denně vidím, jak správně sestavený jídelníček může pozitivně ovlivnit stavy provázející menopauzu a jak ženy, které nemohly léta zhubnout, "odkládají" svá kila a rozkvétají do krásy 🙂 A tak vás také k této proměně srdečně zvu...

No a jak jsem to před více jak 10 lety měla já, tak to si můžete přečíst v mém osobním příběhu ZDE>>

 Bára