MŮJ UKÁZKOVÝ JÍDELNÍČEK PRO HUBNUTÍ NA 30 DNŮ - eBOOK

Snadné hubnutí, restart metabolizmu, 161 stran, 108 receptů formou eBooku. I hubnutí může chutnat a být královskou hostinou! Bohatý, ukázkový jídelníček s obsahem vitálně nezbytných látek, který navíc báječně chutná. Inspirujte se mými oblíbenými jídly pro zdravý metabolizmus, pro podporu hubnutí a hormonální rovnováhy a skvělou energii. Stravovací rogram na 30 dnů, inspirace navždy. (Příručka, návod i kuchařka v jednom je k dispozici v elektronické i tištění verzi.)

od 380 Kč

VYUŽIJTE ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK SE SLEVOU 35%

EBook je nyní k dispozici  i v tištěné verzi. Pokud si objednáte eBook společně s tištěnou verzí knihy, získáte slevu až 35%. Někdy se hodí mít recepty vždy po ruce, např. v tabletu nebo mobilu, jindy s nimi chceme pracovat pohodlněji při vaření (proto jsem volila i kroužkovou vazbu, která umožňuje snadné listování a přetáčení receptů na stránku, kterou zrovna potřebujete).

eBook Můj ukázkový jídelníček na hubnutí - 30 dnů, vhodné pro Metabolic Balance
0
receptů
0
stránek
0
lidí již se mnou vaří
0
let zkušeností

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Začínáte hubnout???

Nevíte, co uvařit ze zdravých potravin?

Zoufale toužíte jíst zdravě, zhubnout a zlepšit svoji celkovou kondici a podpořit hormonální rovnováhu? Máte ale problém s tím, že nevíte, které potraviny jsou vlastně ty zdravé? A už vůbec netušíte, jak je mezi sebou správně kombinovat, aby to fungovalo? A nebo tohle všechno už víte, protože máte svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance®, svůj seznam potravin, ale zápasíte s tím, co z těch daných potravin uvařit, aby to byla opravdu dobrota? Začínáte, stáhli jste si eBook 11 tipů ja zhubnout v menopauze, víte, co byste měly jíst, ale napadá vás jenom pár osvědčených receptů?
Trávíte v kuchyni dlouhé hodiny vymýšlením, co a jak ze zdravých potravin uvařit a už vás to přestává bavit?

Tak vyzkoušejte vařit se mnou!

Zkuste jíst 30 dnů podle mých oblíbených jídel!

Připravila jsem pro vás recepty mých oblíbených jídel na celý měsíc, kterými se můžete inspirovat. Tohle není obyčejný ukázkový jídelníček, je to vlastně kuchařka se 108 recepty, které vám pomohou nejen najít inspiraci, ale hlavně rozbijí vaše vařící stereotypy a uvolní vaši zabrzděnou fantazii! Na celý měsíc za vás vyřeším, jak jíst zdravě a zároveň hubnout.

od 380 Kč

108 receptů na hubnutí - Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů

Co knize říkají?

S programem Metabolic Balance jsem začínala nedávno. Studuji, tak moc zkušeností s vařením nemám. Bářin ukázkový jídelníček mi hodně pomohl, protože jsem díky němu zjistila, že si mohu dělat z doporučených potravin třeba rychlé polévky nebo skvělé pomazánky. Když mě nic nenapadá, tak kouknu do ebooku a hned mám jasno.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ErikaSudentka
Zajímaly mě principy Metabolic Balance, stáhla jsem si eBook 9 tipů jak upravit svoji váhu, a i když to tam má Bára všechno srozumitelně vysvětlené, tak tohle mi přesně chybělo. Bářin ukázkový jídelníček mi prakticky ukázal, co všechno vlastně mohu z těch potravin připravovat. A navíc ty její recepty chutnají celé mojí rodině.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
EvaManager
Mám svůj jídelníček Metabolic Balance už půl roku. A stalo se mi přesně to, co Bára popisuje, stereotyp, nuda... Tenhle ukázkový jídelníček byl pro mě potřebným nakopnutím. Znovu jsem se nastartovala a každý den zkouším něco jiného. Hlavně nemusím nic převratného vymýšlet, protože tady je dostatečná inspirace na celý měsíc.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
JanaÚčetní
Reference hubnutí - Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů3
Bářin jídelníček jsem si objednala, protože jsem potřebovala nové nápady na kombinace potravin. EBook se mi moc líbí, a splnil má očekávání. Přinesl mi nové recepty a nápady na to, jak zacházet s potravinami, které mám v jídelním plánu. Tento eBook jich určitě doporučila. Škoda jen, že jsem o programu Metabolic Balance nevěděla dříve. Ušetřila bych si desítky let trápení s dietami bez efektu... Metabolic Balance se stal mým životním stylem a už bych neměnila...
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 5 hvězdiček .
Kateřina ReifováKlientka v programu Metabolic Balance
Vyborne recepty na jednom mieste kedykolvek k dispozicii perfektné! Jedálniček splnil všetka očakávania! Je tam mnozstvo novych zaujimavych receptov a tipov ako vytvorit nove chutne kombinacie presne take nieco som hladala! A určitě eBook doporučuji.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Vladimíra KováčováKlientka v programu Metabolic Balance
Jídelníček od Báry jsem si objednávala proto, že jsem potřebovala nějaké nové nápady pro své vaření, protože se podle Metabolic Balance stravuji již dlouho a musím říci, že eBook splnil, co jsem čekala. Je dobře vypracovaný, přehledný a nové nápady jsem opravdu uvítala... A tak určitě tento eBook doporučuji i lidem, kteří se stravují podle Metabolic Balance principů delší dobu.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Jaroslava H.Klientka v programu Metabolic Balance

Připomíná vám to něco?

Je vám tohle povědomé?

Když jsem před lety sama začínala měnit své stravovací návyky podle programu Metabolic Balance®, trvalo mi hodně dlouho, než jsem si našla k přípravě zdravých jídel cestu. Zpočátku jsem své doporučené potraviny kombinovala jenom úplně jednoduše a točila jsem pár oblíbených jídel pořád dokola. Brzy mě to ale přestalo bavit, protože to bylo dost fádní a já začala pozorovat, jak se do mého stravování vkrádá nebezpečný stereotyp.

Možná to také znáte - snažíte se vymýšlet nová jídla, ale pořád sklouzáváte k těm několika oblíbeným, protože je to prostě nejjednodušší. Pokud patříte k lidem, kterým to v kuchyni jde, tak se vás tohle zřejmě netýká. Ale pokud jste na tom stejně, jako jsem byla já, kdy každý den sedíte hodiny nad různými recepty z časopisů a vymýšlíte, jak to napasovat na metabolicky vstřícné principy, nejspíš moc dobře víte, co mám na mysli.

 • Možná úplně začínáte, právě jste si stáhly eBook 11 tipů jak zhubnout v menopauze, nebo jste dostaly svůj osobní jídelníček Metabolic Balance® a začínáte panikařit! Proboha, co z toho mám každý den vařit?
 • Možná máte ve svém seznamu potravin takové potraviny, které jste nikdy před tím nejedly a nemáte s jejich přípravou žádnou nebo jen minimální zkušenost? Snažíte se vymyslet, jak je chutně připravit, ale nebaví vás nad touhle přípravou trávit spoustu času!
 • Možná máte svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance® již delší dobu, ale cítíte, že jíte fádně a začínáte padat do nebezpečného stereotypu.
 • Možná se stravujete jenom podle obecných, metabolicky vstřícných principů a některá doporučení vám nejsou stále pořádně jasná.
 • Možná připravujete pořád dokola pár svých oblíbených jídel a používáte stále stejné potraviny a ingredience a už vás to prostě začíná nudit.
 • Nebo byste se rády posunuly ve svém kuchařském umění dál. Ale pořád dokola to odkládáte, protože se někde uvnitř sebe bojíte, že je to vaření "strašně složité" a nebo vám to zabere příliš mnoho času.
 • A nebo možná nejste, podobně jako jsem to měla na začátku já, v kuchyni moc zběhlé, chybí vám zkušenosti s vařením a přípravou jídel - a tak začínáte cítit znechucení, protože jíte pořád dokola to samé.
Bára Wolfová Balcarová - 11 tipů jak zhubnout v menopauze

Vím, jak se cítíte a mám pro vás řešení!

Protože moc dobře vím, jak se na počátku změny stravování můžete cítit, a protože se mě hodně z vás už dlouhou dobu ptáte, zda bych nemohla vytvořit nějaký ukázkový, metabolicky vstřícný jídelníček s mými osvědčenými a oblíbenými recepty, tak jsem se konečně rozhoupala. Právě pro vaši inspiraci jsem připravila tento eBook - Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů, kde najdete 108 mých oblíbených receptů.

KOUPIT E-BOOK
0
lidí
již vaří se mnou podle tohoto eBooku
eBook Můj ukázkový jídelníček na hubnutí na 30 dnů
eBook Můj ukázkový jídelníček na hubnutí na 30 dnů - fáze detoxikace
eBook Můj ukázkový jídelníček na hubnutí na 30 dnů
0
lidí
vaří již podle tohoto eBooku

INFORMACE O e-BOOKU

Tento eBook, elektronická kniha, přináší sbírku receptů nejen pro účastníky programu Metabolic Balance®, ale profitovat z ní může každý, kdo chce vařit a jíst zdravě a jednoduše a kdo chce nějaké to kilo zhubnout. Recepty obsahují vždy potřebný podíl bílkovin, sacharidů ve formě zeleniny (někdy i ovoce) a zdravé tuky.

Díky tomuto eBooku již nebudete dál tápat, co a jak ze zdravých potravin uvařit. Nebudete muset dlouze hledat mezi stovkami receptů (to můžete až později, kdy získáte větší jistotu), tohle vám pro začátek pro inspiraci bude úplně stačit.

Díky tomuto eBooku budete přesně vědět, co si připravit zdravého, dobrého a rychlého k snídani, k obědu i k večeři. Najdete zde inspiraci i na jídla vhodná do krabičky a na cesty. Snadno během 15 minut vykouzlíte chutná jídla, která vás zasytí, ale zároveň se po nich krásně hubne.

Pokud máte svůj jídelní plán Metabolic Balance® a máte obavy, že v kuchařce nebudou potraviny z vašeho seznamu, nebojte se. Recepty jsou většinou variabilní, stačí kdyř otevřete své srdce a mysl a nahradíte mnou doporučené druhy bílkovin a zeleniny za ty vaše, včetně doporučených gramáží. Nemusíte být dogmatické, jídla s obměnami chutnají také skvěle.

Pokud se stravujete podle obecných doporučení nebo podle některého z mých eBooků, najdete v kuchařce vše, co potřebujete, abyste si změnu na vlastním těle a ve vlastní kuchyni vyzkoušely - včetně doporučených gramáží a kombinací potravin.

380 Kč

PODÍVEJTE SE

CO V eBOOKU NAJDETE

0
snadných a chutných receptů z mé kuchyně
0
stran nabitých praktickými informacemi

Základy a tipy na přípravu jídel

Moje vychytávky a tipy, jak pracovat s vybranými potravinami

Metabolicky vstřícná pravidla

Vysvětlení všech metabolicky vstřícných principů a pravidel

Tipy jak pracovat s jídelníčkem

Jak pracovat s gramážemi, ukázkové porce pro hubnutí pro ty, kteří nemají svůj plán

Jídelníček pro fázi detoxikace

I detoxikační přípravná fáze může skvěle chutnat - 6 detoxikačních jídel

Podrobný jídelníček na 30 dnů

30 snídaní, 30 obědů, 30 večeří ze zdravých a kvalitních surovin

Tipy na snadné dezerty z ovoce

Z ovoce můžeme připravit jednoduché krémy, sorbety apod.

Fotka u každého receptu

U každého receptu je fotka jídla, abyste viděli, jak má výsledek vypadat

Moje tři oblíbené dobroty navíc

Krémová tofunéza, květáková rýže, žitné tortilly - skvělé doplnění k jídlům

PRO KOHO JE TATO eKNIHA VHODNÁ?

TATO KNIHA JE PRO VÁS VHODNÁ...

 • Pokud chcete začít jíst zdravě a jednoduše zároveň.
 • Pokud chcete změnit své stravovací zvyklosti k lepšímu.
 • Pokud chcete zhubnout a nevíte jak na to.
 • Pokud chcete podpořit svůj metabolizmus.
 • Pokud chcete podpořit celkové zdraví a kondici.
 • Pokud chcete jíst zdravě a přitom královsky.
 • Pokud nejste líní si připravovat skvělá jídla z přirozených surovin.
 • Pokud se chcete dozvědět více praktických informací o programu Metabolic Balance®.
 • Pokud již máte stažený eBook 11 tipů jak zhubnout v menopauze.
 • Pokud nechcete trávit čas hledáním receptů s nejasným výsledkem.
 • A pokud chcete pro sebe prostě začít dělat něco dobrého.
 • Pokud již máte svůj jídelní plán Metabolic Balance® a potřebujete inspiraci.
 • Pokud jíte Metabolic Balance®, potřebujete znovu nakopnout a mít po ruce praktické ukázky, jak na to.
 • Pokud potřebujete další smysluplnou inspiraci...

CO ŘÍKAJÍ O METABOLIC BALANCE®

Lucie Bílá se stravuje již léta podle programu Metabolic Balance
Dlouhou dobu jsem hledala nějaký pro mě vhodný systém stravování, který by mi dlouhodobě vyhovoval a nebyl jen „na chvíli“, ale „napořád“. Cvičení je jedna věc, ale tím základem, od kterého se to, jak se cítíme a vypadáme, odvíjí, je podle mě správně nastavená strava. Zkusila jsem toho v minulosti opravdu hodně – např. krabičkovou dietu, pila jsem ovocné šťávy, vyzkoušela jsem i dietu, kdy jíte jenom takové ty různé polévky ze sáčku a pijete různé koktejly z pytlíku. Vždy jsem ale cítila, že to pro mě moc není, že je to pro mě nepřirozené. Vím, že pro někoho tohle funguje a já to určitě nechci nijak odsuzovat, ale pro mě to bylo tak moc nepřirozené, že mi to prostě nevyhovovalo. Já mám totiž ráda, když jdou věci dělat přirozeným způsobem. Již v létě 2013 jsem se setkala u jedné své známé s výsledky programu Metabolic Balance®, které mě už tenkrát tak neskutečně nadchly, že jsem to chtěla zažít i na svém vlastním těle. A musím říci, že stravování podle Metabolic Balance® principů je pro mě něco tak přirozeného a navíc i příjemného, že se v tom cítím moc dobře. Je fajn, že nemám vůbec hlad a líbí se mi, že jím přirozené potraviny a že každé jídlo je pro mě takový krásný rituál. Na Metabolic Balance® také oceňuji, že mi poskytuje jasný řád a bezpečné mantinely, ve kterých, když se se stravou pohybuji, mi je prostě moc dobře. Je příjemné mít nějaké rituály, nad kterými už nemusím přemýšlet. Všechno se tím zjednoduší a navíc mám díky Metabolic Balance® jistotu, že dávám svému tělu to, co skutečně potřebuje, že mu dávám to, co mu skutečně dělá moc dobře.
Lucie BíláZpěvačka
Jana Paulová se stravuje podle programu Metabolic Balance
Měla jsem vleklé zdravotní potíže a tak jsem zkoušela všechno možné, jak je překonat. Viděla jsem na jedné své známé výsledek programu Metabolic Balance®, jak úplně rozkvetla a zbavila se únavy A to jsem si přála také. Díky Metabolic Balance jsem se vrátila ke své původní velikosti, i můj zdravotní stav se o sto procent zlepšil, opět po létech dobře v noci spím a necítím tu věčnou únavu. Vyhovuje mi stravovat se jednoduše, bez nějakých chuťových excesů s vědomím toho, že tím svému tělu pomáhám. Pár kamarádům jsem, po té co mě viděli, musela dát telefon na Báru, ale jen u některých vím, jak se jim vede dodržovat Metabolic balance®. Tam kde je vůle a motivace vidím ty úžasné výsledky. Já sama jsem pro Báru byla asi ten „neposedný“ klient, který není schopen si ani domluvit osobní schůzku, protože můj program je opravdu nabitý a špatně předvídatelný, ale o to víc si užívám, když mi po mém zoufalém telefonátu s mnoha otázkami, pošle vyčerpávající email. Jsem pilnou čtenářkou jejich stránek www.vitalnienergie.cz. „Miluju svůj život a moje tělo si představuji jako takové auto, které mě tím životem vozí. A protože už jiné mít v tomhle životě nebudu, chci do něj dávat jen to nejlepší palivo a starat se o něj tak, aby mi v co nejlepším zdraví dosloužilo.“
Jana PaulováHerečka
Můj ukázkový hubnoucí jídelníček na 30 dnů

INSPIRUJTE SE MÝM UKÁZKOVÝM JÍDELNÍČKEM NA 30 DNŮ

 • 108 receptů pro inspiraci s fotografií u každého jídla
 • Základy vaření, moje vychytávky a tipy, doporučené gramáže
 • Přehled a vysvětlení metabolicky vstřícných pravidel
 • 6 receptů i pro fázi detoxikace
 • 30 snídaní, 30 obědů, 30 večeří
 • 8 nejsnadnějších ovocných "dezertů"
 • Bohatý, ukázkový jídelníček s obsahem vitálně nezbytných látek, který navíc báječně chutná.
CHCI KOUPIT TENTO EBOOK
Bára Wolfová Balcarová - poradce výživy a zdravého životního stylu - program Metabolic Balance®
Poradce program Metabolic Balance - 11 let zkušensotí, stovky nadšených klientů

NĚCO O MĚ

Od roku 2010 pracuji s klienty jako výživový poradce a kouč v rámci programu Metabolic Balance®.

Cestou hubnutí a změnou stylu stravování jsem úspěšně provedla již více jak tisícovku spokojených klientů. Díky tomu a zároveň i díky své osobní zkušenosti (sama se stravuji podle Metabolic Balance® principů od roku 2008) vím, co při změně stravování můžete prožívat, co se vám může honit hlavou, co vás trápí, co řešíte a s čím si nevíte rady. Vedle poradenství zdravé výživy se věnuji i dalším oblastem, které podporují zdravý a harmonický životní styl (např. oblast otužování) a také již více jak 6 let pořádám pravidelné kurzy zdravého vaření podle principů Metabolic Balance® se svojí milou kamarádkou a kolegyní Irenkou Honzákovou. Mám to velké štěstí, že moje práce je mým koníčkem a z mých klientů se často stávají i moji přátelé.

Sledovat mě můžete na sociálních sítích...

Jak hodnotí eBook lidé, kteří již podle něj vaří?

DOJMY A ZKUŠENOSTI

Očekávala jsem oživení mého trochu stereotypního jídelníčku dle zásad Metabolic Balance, který jsem si poslední dobou zjednodušovala víceméně z lenosti. Bářin eBook se mi moc líbí, objevila jsem díky němu řadu nových a nečekaných kombinací potravin a jejich úpravy při dodržení pravidel Betabolic Balance. Kuchařku určitě doporučuji. Sama musím říci, že Metabolic Balance je první styl stravování, který mi nedělá problém dodržovat trvale a hlavně mi přinesl očekávané výsledky.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Martina ČernovickáKlientka v programu Metabolic Balance
eBook jsem si objednala, protože jsem potřebovala soubor vyvážených receptů, které mi usnadní vymýšlení a plánování metabolicky vstřícných jídel. Bářin ukázkový jídelníček se 108 recepty mé očekávání splnil. Našla jsem zde odpovědi na věci, které mi nebyly zcela jasné a spoustu nových receptů a návodů, které lze snadno dodržovat. Používané suroviny jsou běžně dostupné, postupy nejsou nikterak složité. Určitě tento eBook doporučuji. Oceňuji vstřícný a nesmírně lidský přístup autorky, vynikající rady pro situace, které mohou při stravování podle Metabolic Balance nastat.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Helena SyslováKlientka v programu Metabolic Balance
Reference hubnutí - Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů3
Když jsem si eBook objednávala, chtěla jsem získat nové tipy, jak vařit Metabolic Balance jídla a také návody, jak kombinovat pro mě méně známé potraviny, tipy na nové koření apod. Mé očekávání eBook splnil. Vidím velkou pomoc v tom, jak připravit jídla z potravin, které jsem dřív nejedla. Naučila jsem se nové recepty, získala tipy, jak zajímavě jídlo okořenit. Naučila jsem se připravit časově nenáročná chutná jídla podle principů Metabolic Balance. ANO, určitě bych eBook doporučila.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Petra NekovářováKlientka v programu Metabolic Balance
Jaké bylo moje očekávání, když jsem si eBook objednávala? To, co kniha splnila. Je to velká inspirace na vaření! EBook se mi moc líbí, obsahuje totiž spoustu snadných a inspirativních receptů. Určitě eBook doporučuji a jsem a moc děkuji za úžasnou e-kuchařku 🙂
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Šárka B.Klientka v programu Metabolic Balance
Potrebovala som inšpiráciu a to eBook splnil. Recepty sa mi páčia, sú jednoduché, pestré a ich príprava nezaberie veľa času. určite by som eBook odporučila...
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Mária Č.Klientka v programu Metabolic Balance
Konečne vedieť variť podľa Metabolic Balance! Bárin eBook splnil všetka moje očakávania. Mala som veľký problém co uvariť podľa svojho plánu. Konečne mi niekto všetko vysvetlil. Tebto eBook určite odporúčam každému kto tápe. Keď začínate s programom Metabolic Balance, dostanete jedálniček a zrazu zistíte, že nemáte bud peniaze alebo inšpiráciu a v jednom kuse točité rovnaké jedla! Konečne ebook, ktorý sa oplatí kúpiť a aj cena je fajn.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bea MichvocikKlientka v programu Metabolic Balance

JAK PROGRAM METABOLIC BALANCE® OVLIVŇUJE ŽIVOTY?

Moje potíže s váhou začaly už před 25 lety. K soustavnému stresu z podnikání jsem přidala ještě velké kotrmelce v osobním životě a výsledkem byly žaludeční vředy a poté ještě nekontrolovatelné přibírání na váze. Posledních 10 let jsem se velkou silou vrhla i na zdravou výživu. Pořady jako „Pod pokličkou“ nebo „Jste to co jíte“, společně s dostupnou literaturou o detoxikaci organismu a další tiskoviny, se staly mojí nedílnou součástí. Ale moje tělo tvrdošíjně přibíralo rychlostí 2 kg ročně. Svěřila jsem se do rukou "odborníkům" a opět 2 kg plus, ale nikoliv za rok, ale již za 3 měsíce. Byl mi vytknut stres a noční směny. Potom jsem se doslechla o programu Metabolic Balance. Po svých zkušenostech jsem dlouho váhala a v létě jsem získaný kontakt šla hledat na internetu. Tento program mi sedl. A hlavně Bára mi vysvětlila jak s noční směnou abychom minimalizovali dopady na tělo. Největší moje obava, co budou dělat zaléčené žaludeční vředy, kterým jsem dávala něco malého pravidelně každé 2 až 3 hodiny, se nenaplnila. A při dodržení jednoduchých pravidel z mého velkého tvrdého břicha doslova sjel zbytnělý tuk. Včera jsem k večeři sháněla něco, na co bych dala sůl, protože jsem cítila, že ji prostě potřebuji doplnit a ozval se manžel: „Tak si skoč nahoru do lesa ke krmelci, hubeňoure!" Prostě jak říkám: „Zázrak! Báro, funguje to! Báro díky!"
Lenka K.Klientka v programu Metabolic Balance
Chtěla bych předat svoji zkušenost všem, kteří se rozhodují jestli začít s programem Metabolic Balance. Začněte co nejdříve! Stačí pár měsíců a je z vás někdo úplně jiný. Moje startovní váha byla 98 kg (je mi 50 let). A dnes, po 5 měsících v programu Metabolic Balance vážím 78 kg a mám o více jak 15 cm v pase méně. A to vše bez hladu a návalů chutí. Před tím jsem se snažila podle různých diet, ale nešlo ani kilo dolů! Bára je skvělý průvodce, když něco nevím, nemusím čekat na konzultaci, ale stačí napsat nebo zavolat. Vždy mi ochotně poradí. Program určitě doporučuji...
Jana M.Klientka v programu Metabolic Balance
Dobrý den, v průběhu sedmnácti let manželství jsem přibral 28 kilo. Při bilancování po Novém roce jsem dospěl k závěru, že se chci dostat zpět na svou svatební váhu. Začal jsem na začátku postu (polovina února), protože nějaká logika v myšlení našich předků být musela … Na Metabolic balance mi vyhovuje, že se nemusím pořád zabývat jídlem. Jím třikrát denně a stačí to. Opustil jsem výrobky z bílé mouky, cukry a alkohol jako převlečený cukr. Jím věci, které jsem nikdy nejedl a objevil jsem nové chutě. Hubne mi to samo a nemám návaly vlčího hladu. Hubnu na místech, kde jsem nikdy nezhubl. Za čtyři měsíce jsem ztratil přes 18 kilo a už jsem musel vyměnit celý šatník s výjimkou ponožek… A nakonec bonus, moje žena zhubla 11 kilo, protože začala jíst podobně jako já a svou svatební váhu už skoro má! Díky
Adam R.Klient v programu Metabolic Balance
Hodně jsem váhala, zda mám do programu Metabolic Balance investovat tolik peněz. Přišlo mi to dost drahé. Ale protože se mi nedařilo žádným způsobem zhubnout, řekla jsem si, že to prostě risknu. Byla jsem velmi příjemně překvapená, jak rychle šla váha dolů. Zhubla jsem 20 kg a nejlepší na tom je, že jsem zhubla jen a jen tukovou tkáň a také ten vnitřní tuk. A po 6 měsících v programu se cítím naprosto skvěle. Báru mohu jenom doporučit, vždycky mě podpořila, vždy poradila, na vše odpověděla. Musím říci, že to byla nejlepší investice v mém životě.
Barbora P.Klientka v programu Metabolic Balance
Když jsem začínala dodržovat program Metabolic Balance, očekávala jsem, že se dozvím něco nového, zaručeného, co funguje. Mým přáním bylo shodit 20 kg, být plná energie a duševní síly. A jaká byla realita? Dozvěděla jsem se mnoho nového, naučila jsem se naslouchat svému tělu, být k němu šetrnější a laskavější. Očekávání i přání se naplnila, dokonce až přeplnila. Za 4 měsíce mám totiž o 23 kg méně, a to bez dřiny a odříkání. V pase minus 24 cm! S kvalitou poradenství Báry jsem byla spokojena opravdu maximálně a program Metabolic Balance® bych jednoznačně doporučila každému, kdo chce zhubnout, zlepšit své zdraví a kondici a nebo jen z preventivních důvodů.
Mária M.Klientka v programu Metabolic Balance
Jsem rád, že mi kamarád doporučil program Metabolic Balance, díky kterému jsem za 7 měsíců zhubl 25 kg a mám o 20 cm v pase méně. A to bez hladu a bez chutí. Je skvělé, že přesně vím, které potraviny jsou pro moje tělo nejlepší a jak je správně kombinovat. Vedle toho, že jsme zhubl, se mi hodně zlepšila i fyzička a během toho půl roku jsem díky konzultacím s Bárou pochopil, co jsem celou dobu dělal špatně a jak to dělat jinak. Program Metabolic Balance jendoznačně doporučuji každému, kdo chce zapracovat na své váze, zdraví a kondičce.
Václav H.Klient v programu Metabolic Balance

OBJEDNEJTE SI MŮJ UKÁZKOVÝ JÍDELNÍČEK NA 30 DNŮ

Pokud vám vše dává smysl a láká vás spoustu inspirace, kterou v tomto eBooku najdete, tak už neváhejte a pojďte vyzkoušet mé oblíbené recepty, po kterých se krásně hubne. Čeká vás bohatý jídelníček se 108 recepty s obsahem vitálně nezbytných látek, který navíc báječně chutná. Inspirujte se mými oblíbenými jídly pro zdravý metabolizmus, pro podporu hubnutí a hormonální rovnováhy a skvělou energii. 

od 380 Kč

eBook Můj ukázkový jídelníček na hubnutí - 30 dnů, vhodné pro Metabolic Balance

VAŠE ČASTÉ OTÁZKY

Mám svůj seznam potravin podle programu Metabolic Balance®. Jak to kloubit s potravinami ve vašich receptech?

To je snadné. V receptech využívám hodně potravin, které se často v jídelních plánech vyskytují. Ale můžete je klidně zaměnit za ty své konkrétní druhy bílkovin, zeleniny a ovoce. Např. tofu nebo tempeh za kuře, cibuli za pórek apod. Recepty berte, prosím, hlavně jako inspiraci, využívejte ty své předepsané potraviny i jejich pro vás doporučené gramáže.

Musím dodržovat jídelníček den po dni, jak to máte předepsané?

Můžete, ale nemusíte. Není to vůbec takto striktně nutné. Zůstaňte vnitřně svobodní! Nedělejte si z toho další přísný úkol, udržte si v tom pohodu, hravost, volnost. Pokud vám ale "držet se návodu" dělá dobře, klidně se držte doporučených mantinelů. Pokud potřebujete cítit svobodu, můžete se jenom inspirovat a vybírat si recepty podle chuti a toho, co máte zrovna doma v lednici.

Mám ve svém jídelním plánu Metabolic Balance přesné gramáže. Které mám dodržovat, vaše nebo ty moje?

Pokud máte svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance®, určitě je třeba abyste pečlivě dodržovali ty své doporučené gramáže, které máte předepsané ve svém jídelním plánu. Gramáže v kuchařce jsou pouze orientační a jsou určené lidem, kteří svůj plán nemají.

Vadí, když o tomto způsobu stravování zatím nic nevím?

Ne, nevadí. Součástí jídelníčku je i vysvětlení základních pravidel, takže budete přesně vědět, co a jakým způsobem jíst. Jídelní plány Metabolic Balance® , které jsou připraveny na základě odběrů krve, mají ovšem tu velkou výhodu, že člověk přesně ví, které potraviny a v jakých poměrech jsou pro jeho tělo optimální. Nicméně tyto obecné principy, mohou být skvělým začátkem a prvním krokem k štíhlejšímu tělu a lepší kondici. Individuální jídelní plán to však nahradit nedokáže.

Jak mi jídelníček pošlete?

Obratem, po zaplacení částky, vám pošlu odkaz na váš e-mail, přes který si budete moci eBook hned stáhnout. Jenom je třeba si ohlídat, zda vám moje zpráva nespadla do hromadné pošty, promoakcí nebo do spamu. Jinak kuchařka je k dispozici zatím pouze jako on-line produkt, formou eBooku. Tisková podoba asi ještě chvíli potrvá. Ale můžete si ji stáhnout do počítače a také je možné si ji vytisknout a nechat někde svázat. Dá se vytisknout ve formátu A5 nebo A4.

Preferuji kuchařku v knižní podobě - tedy tištěnou, je k dispozici?

Bohužel, tento eBook aktuálně není k dispozici v knižní, tedy tištěné podobě. Vydání knihy je velmi náročný a nákladný proces, pro který, bohužel, aktuálně nemám prostor ani prostředky. Ale určitě intenzivně přemýšlím, jak to v budoucnu zrealizovat. Prozatím tedy publikuji tuto kuchařku pouze formou eBooku (elektronické knihy), abyste tuto inspiraci měli k dispozici hned… (eBook je možné si nechat vytisknout. Levněji vyjde malý formát A5, na šířku).

Co když se mi nebude eBook líbit?

To by mě určitě moc mrzelo a doufám, že se to nestane a Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů pro vás bude skutečným přínosem. V opačném případě mi ale můžete napsat na metabolicbalance@cordeus.cz a domluvíme se na dalším postupu. Určitě vám vyjdu vstříc.

Pokud bych chtěla získat také svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance, co pro to udělat?

To by bylo skvělé rozhodnutí! Pokud budete mít zájem o svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance®, stačí, když mi napíšete na metabolicbalance@cordeus.cz a domluvíme se vstupní on-line konzultaci formou videohovoru a rovněž na další postupu, který pro vás bude optimální. Pokud se pro program rozhodnete, tak lze platit i na 2 splátky 🙂

Potřebujete se ještě na něco zeptat, je vám něco nejasné?

Napište mi. Moc ráda se vám bud věnovat.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů