Za 6 měsíců v programu Metabolic Balance® jsem zhubla neuvěřitelných 20 kg, tento jídelníček, toto jídlo mi prostě vyhovuje a svědčí. Je mi zkrátka po něm dobře!

Veronika Křemenová

46 let
Jmenuji se Veronika a miluji Metabolic Balance® 😊 OPRAVDU! A ne jenom proto, že se mi podařilo tímto stravovacím způsobem shodit pro mne neuvěřitelných 20 kg během 6-ti měsíců, ale také proto, že mi tento jídelníček, toto jídlo, i nadále vyhovuje a svědčí. Je mi zkrátka po něm DOBŘE 😊!

Ke způsobu stravování podle Metabolic Balance® mě přivedla vlastně souhra všech možných náhod a okolností. Před rokem koncem srpna, jsem si totiž po dlouuuuhéééé době opět stoupla na váhu, když mi už zase nebylo pohodlné "to větší oblečení", a ta mi zvěstovala 80 kg! A já se v tu chvíli rozhodla, že přes tuto hranici mé váhy už nejdu, nové větší věci si nekupuji, a že se musí najít nějaká vhodná metoda i pro mne! Jsem totiž bezlaktózová, mám na ni intoleranci, tak nemůžu "jet" v různých proteinových koktejlíkách, jako moje hubnoucí kamarádky.

V televizi jsem jednou zaslechla slovo Metabolic Balance, co by stravovací metoda, po které se hubne a která je ušitá každému člověku přímo na míru z rozboru jeho krve. A to mě zaujalo a chtěla jsem tuto metodu prozkoumat blíže na internetu, co to vlastně je, že jsem to do té doby tento pojem neznala a ani neslyšela. Ale hned následující den jsem měla sraz se svojí bývalou kolegyní, kterou jsem půl roku neviděla, a ona přišla krásně štíhlá a vypadala báječně omlazená, tak jsem se jí ptala, co to? A ona mi řekla, že dodržuje Metabolic Balance a já chtěla vědět víc!...

A pak už to šlo rychle. Přes internet jsem si našla Báru, šla jsem se ještě podívat na první nezávaznou seznamovací schůzku, abych věděla o této metodě ještě víc, ale to už jsem vlastně byla rozhodnutá, že to CHCI, a že do toho JDU!

Žádná extra opatření jsem před svým novým jídelníčkem nedělala. Prostě v poslední den mého "starého" stravování, jsem jedla postaru, a druhý den ráno, kdy jsem měla naplánovaný START s Metabolic Balance®, jsem začala jíst podle nových zásad a doporučení, podle svého nového jídelníčku. A to mi zůstalo až do dnešního dne a podle všeho, jak to tak vypadá, zůstane i NAPOŘÁD!

Proč? Protože mě to jednak nesmírně baví a těší a také se cítím s Metabolic Balance® velice dobře - a to jak na těle, tak na duchu. Prostě mi tento způsob stravování naprosto vyhovuje.

Navíc se mi zlepšil i stav lymfy, která mě do té doby hodně trápila, a díky tomu mi zmizelo i pár dalších zdravotních neduhů s tím souvisejících.

Zkrátka a dobře bych každému, kdo si přeje udělat něco pro své tělo, pro svoji váhu, něco pro sebe samého, vřele Metabolic Balance® doporučila. Prostě to FUNGUJE!!! Někomu se může zdát ceny vysoká, ale já osobně Metabolic Balance® považuji za tu nejlepší investici do svého života. A hlavně jíte skutečné jídlo a ne žádné náhražky!!! A díky tomu je možné tento způsob stravy dodržovat celoživotně. Což je paráda!

Jsem za setkání s Metabolic Balance® vděčná.

Veronika

Jak zhubnout v menopauze - reference Metabolic Balance
Veronika zhubla 20 kg během 6 měsíců