Díky programu Metabolic Balance® se mi nejen výrazně zlepšil můj zdravotní stav, ale po mnoha letech bezvýsledného snažení, jsem konečně zhubla celých 50 kg! Přišlo mi to naprosto neuvěřitelné!!!

Ivana Schneiderová

57 let
Metabolic Balance® mi změnil život úplně od základů, nejen že se mi podařilo zhubnout 50 kg, což jsem vůbec neočekávala, ale hlavně se mi významně zlepšil celkový zdravotní stav. Moje kondice je mnohem lepší než byla před dvaceti roky a samozřejmě si toho všimlo i celé mé okolí a i jejich pochvala mě moc hřeje u srdce.

O programu Metabolic Balance® jsem se dozvěděla do své kolegyně a kamarádky Veroniky. Vzhledem k tomu, že jsem za celý svůj život vyzkoušela bezpočet různých diet (možných i nemožných), všelijaké podpůrné prostředky, doplňky stravy, výživové programy (i pod dohledem lékaře), neměla jsem příliš velká očekávání. I přes moji velkou snahu nic nefungovalo a hlavně mi to nedávalo smysl.

U Metabolic Balance® jsem si také někde uvnitř sebe myslela, že se asi zase jedná o další ze stravovacích dietních programů, který má z cíl z klientů jen „vytáhnout peníze“. Objednala jsem se tedy na úvodní konzultaci u výživové poradkyně, která pracuje s programem Metabolic Balance®, Báry Wolfové Balcarové, ke které chodila i moje spokojená kamarádka Veronika a byla moc spokojená. Na této úvodní konzultaci jsem s překvapením zjistila, že se nejedná jen o dietu zaměřenou na hubnutí, ale primárně o nastartování metabolizmu, podporu a zlepšení zdravotního stavu, o což mi šlo nejvíce. Měla jsem ale velkou obavu, že takovou změnu životního stylu nezvládnu. Celý měsíc jsem se rozhodovala, zda do toho jít. Nakonec jsem si řekla, že tohle bude už můj poslední pokus.

A světe div se – vyšlo to! Nejen, že se mi výrazně zlepšil můj zdravotní stav, ale po mnoha letech bezvýsledného snažení, jsem konečně začala i hubnout. Během jednoho roku jsem zhubla celých 50 kg. Přišlo mi to naprosto neuvěřitelné!!!

Můj vysoký krevní tlak šel dolů, problémy se žaludkem a trávením jsou pryč, štítná žláza je již také v pořádku a dokonce se mi zlepšila i kapacita plic. Mám totiž CHOPN ve 2.fázi (poznámka: závažná chronická obstrukční plicní nemoc, kde se jedná o omezený průtok vzduchu v průduškách, která není plně reverzibilní a vzniká na podkladě abnormální zánětlivé reakce na škodlivé látky a plyny ve vdechovaném vzduchu). Tady mi hodně pomohla také Wim Hof Method s nořením do ledu, ke které mě Bára přivedla. Jedná se o speciální dechové a otužovací techniky podle „ledového muže“, Wima Hofa. Nejenom že tyto techniky podporují metabolizmus a s tím i spalování tuků a hubnutí, ale pomáhají mi být odolnější fyzicky i psychicky. O zvýšení kapacity mých plic ani nemluvě 👍. WHM je pro mě takové duchovní a psychické očištění…

Metabolic Balance® mi změnil život úplně od základů, nejen že se mi podařilo zhubnout 50 kg, což jsem vůbec neočekávala, ale hlavně se mi významně zlepšil celkový zdravotní stav. Moje kondice je mnohem lepší než byla před dvaceti roky a samozřejmě si toho všimlo i celé mé okolí a i jejich pochvala mě moc hřeje u srdce.

Já se teď cítím naprosto skvěle – konečně běhám po horách aniž by na mě pořád musel někdo čekat. 

Celé povídání s Ivanou si můžete přečíst na blogu zde>>.

 

Hubnutí a top proměna s Metabolic Balance
Lucka si udržuje svoji krásnou postavu a kondici i díky stravování podle principů Metabolic Balance již od roku 2013.