Pokud chcete nejen zhubnout, ale naučit se rozumět potřebám svého těla a hlavně se cítit ve svém těle "jako doma" - jednoznačně program Metabolic Balance® doporučuji...

Alena Hampejsová

46 let
Zpočátku jsem očekávala jen to, že zhubnu a budu „štíhlá holka“. Po spoustě diet a zdravém stravování jsem pokaždé něco zhubla, ale dlouhodobě jsem u žádného stravování nevydržela. Metabolic Balance jsem již zkusila v létě, kdy jsem si objednala 28 denní program „Krásní do plavek za 28 dní“ a „Metabolickou kuchařku“. Začala jsem si osvojovat základní pravidla programu Metabolic Balance® a celkem mi to vyhovovalo i přes to, že jsem byla zvyklá předtím jíst 5x denně. Ale nebyla bych to já, abych se nakonec nerozhodla pro laboratorní testy a Metabolic Balance® ON-LINE. Vždyť už jsem toho zkusila tolik, tak přece něco zabrat musí.

Nezhubla jsem přes noc. Ale postupem času jsem se dostala do stádia, že nedržím dietu, ale tento způsob stravování se stává mým životním stylem, který mi začal naprosto vyhovovat. Jedla jsem sice celkem zdravě i před Metabolic Balance®, v mém jídelníčku byla spousta zeleniny, bílkovin a zdravých příloh minimum. Jen jsem špatně kombinovala potraviny a v jídle jsem neměla pouze jednu bílkovinu, ale více a ještě k tomu jen jednou za den.

Potraviny v mém jídelním plánu mi vyhovují. Po každém jídle se cítím lehce, netlačí mě jídlo v žaludku, nepálí mě žáha a pravidelně se vyprazdňuji. Samozřejmě nejsem stoprocentní a občas zakousnu i něco, co v mém metabolickém plánu opravdu není. Ale jsem moc spokojená.

Vyhovuje mi kontakt s mojí poradkyní Bárou, dodržuji program on-line, tedy na dálku - snažím se „zuby nehty“ držet jejích rad. Bára je mým velkým vzorem. A díky členské sekci mám pocit, že už jsme vlastně takové staré známé, protože si jí dost často pouštím na videu a opakuji si tím pořád dokola spoustu dalších informací, které se váží k programu metabolic balance® a jinde nejsou uvedeny.

Jak zhubnout v menopauze_reference

Za velké přínosy považuji nové recepty na moc dobrá a zároveň zdravá a vyvážená jídla. Ráda si čtu úspěchy, kterých dosáhly jiné „metaboličky“ a dokonce i „metabolici“. Doufám, že budu také tak úspěšná. A především mi Metabolic Balance® pomáhá nejen při změně mého těla, ale i mého nitra. Psychicky se totiž cítím fajn a moje tělo se mění k lepšímu. Nezhubla jsem zatím sice žádné hromady tuku (za dva měsíce 4 kg), ale moje tělo se pomalu a krásně  mění. V obličeji jsem pohublá a nedělá to jen krátký účes☺. Zmenšila jsem se v ramenou, no pravda….i prsa mám menší. V pase a v bocích jsem užší o 7 centimetrů. Jsem spokojená a nevzdávám to.

Abych náhodou na něco nezapomněla, tak se tak se vracím do členské sekce poslechnout si rady naší Báry. Za sebe musím říci, že bych program Metabolic Balance® doporučila každému, kdo chce měnit své tělo a svoji stravu. Okolí si již všimlo mé změny, tak jsem některé známé odkázala, aby si o programu Metabolic Balance® přečetli…

Pokud chcete nejen zhubnout, ale naučit se rozumět potřebám svého těla a hlavně se cítit ve svém těle "jako doma" - jednoznačně program Metabolic Balance® doporučuji...

Milá Báro, moc děkuji za vše, co jste pro nás sepsala, za Vaše rady, recepty a hlavně podporu. Alena Hampejsová