Po roce s Metabolic Balance® jsem šťastná a plná vitality. Zhubla jsem krásných 14 kg, zmírnila symptomy menopauzy, zlepšila svůj zdravotní stav, podpořila své sebevědomí a psychiku.

Jarka Kuchyňková

55 let
Vážila jsem 82kg (výška 170cm), nosila jsem velikost 44, do schodů, do malého kopce jsem se zadýchávala, byla jsem velmi unavená, trvale se mi vracel zánět achilovky, bolavá kolena, vysoký cholesterol, návaly, deprese, děsná pleť… Má současná a trvalá váha je 67 kg (někdy 66,5, jindy 67,5, ale nikdy se mi nepohla někam výš). Zhubla jsem krásných 14 kg, zmírnila symptomy menopauzy, zlepšila svůj zdravotní stav, podpořila své sebevědomí a psychiku.

Dobrý den, paní Báro, Dnes je to přesně rok, co jsem se o programu Metabolic Balance® dozvěděla od kamarádky a rozhodla se něco si o Vás nastudovat na netu.

Vlastně jsem se rozhodovala 14 dní, nejdřív jsem to razantně zamítla, jako další zničující dietu… Naštěstí mi to nedalo a o 14 dní později jsem Vaše videa a články, včetně zkušeností Vašich klientek hltala večer co večer a nasávala nové informace. Postupně jsem zjišťovala, že to není další ,,blbá dieta“, ale velmi zajímavý životní styl. Podotýkám, že jsem v této době byla nejen tlustá, ale i nemocná, v přechodu včetně  depresivních nálad, psychických problémů.

Nakonec jsem se po doplňující e-mailové zprávě od Vás rozhodla, že seberu odvahu a jdu do toho on-line, tedy „na dálku“. Úžasné bylo, že mě nikdo nikam netlačil, nenutil mě se někde svlékat (ukazovat špeky a zvyšovat si mindráky). Já sama jsem věděla velmi dobře ,jak vypadám a co mám za problém a aby na mě koukal ještě někdo další, to bych asi nezvládla… Po celou dobu mi chodily od Vás chytré rady a vysvětlení na jakékoliv mé otázky, nad kterými jste se nikdy nepozastavovala, ani mi nepřipomínala, že kdybych vše řádně načetla, nemusím dodatečně tápat…

Naopak Vaše podpora byla veliká a velmi příjemná.

Vaše videa i články jsou velmi, velmi milé a pozitivní…Kdykoliv jsem zaváhala, jukla jsem na video od Vás a chuť pokračovat byla zpět.

Vím, že je na jásot a ovace příliš brzy (necelý rok), přesto se musím pochlubit a podělit o svou radost právě  s Vámi…

Vážila jsem 82kg (výška 170cm), nosila jsem velikost 44, do schodů, do malého kopce jsem se zadýchávala, byla jsem velmi unavená, trvale se mi vracel zánět achilovky, bolavá kolena, vysoký cholesterol, návaly, deprese, děsná pleť… Má současná a trvalá váha je 67 kg (někdy 66,5, jindy 67,5, ale nikdy se mi nepohla někam výš).

Dodržuji 4. fázi, samozřejmě  hřeším (2-3 x týdně jedním jídlem), takže si vlastně připadám velmi přirozeně, bez omezení. Tělo mě vždy upozorní samo i chutě jsou v pohodě. A hlavně jsem absolutně zdravá, plná energie, s úsměvem, zdravým sebevědomím, s chutí do života.

Jen ze zvědavosti jsem si nechala udělat krevní rozbor a posouzení svého zdravotního stavu. A jaké bylo moje překvapení, že jsem nejen úplně zdravá, ale i můj biologický věk je 44 let ( bylo mi 55let). No a dvoudílné plavky oblékám s úsměvem (spodní díl velikost 38, horní 40).

Za 14 dní se mi vdává dcera, mimo jiné i tu jsem stáhla na Metabolic Balance®, i když nebyla silná, měla problémovou pleť, nyní je velmi spokojená.

Děkuji z celého srdce. Mějte se krásně. Přeji spoustu spokojených a zachráněných klientů.

Vaše (zachráněná) klientka Jarka K.

Jsem šťastná, spokojená a plná vitality. A i celá moje rodina i přátelé jsou se mnou spokojeni. A to je hlavně Vaše zásluha Báro. Děkuji z celého srdce. Na světě je prostě krásně!

Jak zhubnout v menopauze_reference