Byla jsem opravdu udivená, když jsem si po dlouhé době zkoušela původní oblečení a viděla, že jak je neskutečně obrovské v pase a přes zadek. Nové oblečení je mi parádně. Některé je i o 2 čísla menší než původní

Daniela B.

54 let
Z podobných zpráv má vždy velkou radost. Znamenají pro mě spousty energie a chuti do další práce, ukazují mi, že moje práce dává smysl. Nedávno mi napsala jedna z mých milých klientek, která začínala s programem Metabolic Balance® v roce 2015. Během prvních několika měsíců se pečlivým dodržováním doporučení přísné fáze dostala na svoji optimální hmotnost a poté přešla do fáze udržovací. Její zpráva, kterou mi po roce a čtvrt poslala, mě opravdu velmi potěšila, a tak se s vámi zde s jejím svolením o ni dělím… Ukazuje, že pokud si metabolicky vstřícné principy metabolic přenesete do svého dalšího života – nemusíte se obávat žádného jo-jo efektu.

Dobrý den, milá Báro,

chystala jsem se Vám psát na vánoce, ale chaos a zmatek na konci roku mi to nedopřál. Tak píši, alespoň teď na prahu, podle čínského kalendáře, Nového roku Psa.

Program Metabolic Balance® jsem s vámi prošla před rokem a čtvrt. Stále sleduji Vaše příspěvky na facebooku. Jsou ohromně inspirativní a přinášejí vždy něco nového. Navíc je vidět, jak Vás to baví, jsou hravé. Mojí další velmi oblíbenou stránkou je vaše stránka vitalnienergie.cz, kde čerpám nové recepty nebo recykluji ty staré.

Z původních 70 kg při výšce 164 cm jsem se velmi snadno dostala pod 60 kg!

Musím říci, že setkání s programem Metabolic Balance® mi opravdu přineslo do života neskutečnou změnu a to nejen stravovací. Stravování, ale hraje prim. Snažím se ho stále dodržovat maximálně, jak to jde. Mám to podobně jako vy  – 80% Metabolic Balance® a 20% ostatní. Když ovšem uhnu trochu více, např. na dovolené, už se nemohu dočkat až se vrátím k té „ostřejší“ verzi. Je to z prostého důvodu, přestává mi totiž být dobře. Když člověk svoje tělo poslouchá, alespoň trochu poslouchá, tak ono mu dává jasné signály.

Váhu si stále držím, vlastně ještě šla ještě trochu dolů, ale to příliš nesleduji. Podle vaší rady sleduji oblečení a tady se děje velmi zajímavá věc. Vloni jsem musela téměř kompletně vyměnit šatník, protože ze mě všechno „padalo“. Do jedněch, tak oblíbených kalhot, jsem mohla vzít ještě i podnájemníka 😉. Byla jsem opravdu udivená, když jsem je po dlouhé době oblékla a viděla, že jsou neskutečně obrovské v pase a přes zadek. Nové oblečení je mi parádně. Některé je i o 2 čísla menší než původní, ale vidím, že se mé tělo stále mění v čase. Některé partie, které byly původně vyhublé se krásně vyplnily. Nejvíc to pozoruji na prsou 😀. Po roce zase dostala objem.

Rytmus 5 hodinových pauz mezi jídly se stal mým oblíbeným a prostor, který vytváří, se nabízí k jinému využití. Také nově a jinak vařím. Rychle a zdravě a to baví i rodinu, takže můj muž, který je od přírody hubený, si tento způsob také velmi oblíbil a dělá mu dobře. Přidává se i syn.

Jsem moc ráda za ono setkání s Miluškou Šplechtovou, která mě k vám navedla a těším se jaké další dobrodružství s Metabolic Balance® ještě objevím.

V poslední době se ke změnám přidružují i myšlenky na změny v pracovním životě, najednou mnoho věcí nevyhovuje a jsou jiné, které by mě naopak zajímaly mnohem víc. Sleduji to se zájmem a také překvapením, člověk se prostě stále učí.

Podle vaší rady se chystám zopakovat si přísnou fázi. Předvelikonoční doba mi k tomu připadá velmi příhodná. Docela se na to začínám těšit.

(Paní Daniela si přála zůstat v anonymitě - což samozřejmě respektuji a jsem moc ráda, že poskytla svůj příběh jako inspiraci pro další ženy, které procházejí menopauzou)

Ještě jednou děkuji za Vaše milé provázení programem i teď, po něm... Srdečně Daniela B. 🍎 

Jak zhubnout v menopauze - reference