žena před a po dietě s Metabolic Balance

Andrea zhubla z 96 na 65 kg – krásná proměna s Metabolic Balance

Andrea zhubla s programem Metabolic Balance úspěšně z 96 kg na 65 kg. Její výsledek je krásná ukázka toho, jak silný záměr, dobrá motivace a dobře sestavený jídelní plán mohou zafungovat. Moc Andrejce děkuji za sdílení jejího inspirujícího příběhu… „S programem Metabolic Balance  jsem se setkala, tak jako i řada dalších klientů, na Facebooku. Mojí hlavní motivací bylo zhubnout, což se mi i podařilo. Nejvíce mě zaujal stravovací režim a důležitost prvních dvou soust bílkovin. Nikde jsem se s tímto doporučením doposud nesetkala a příjemně mě překvapilo. (Pozn. Pokud začneme každé své jídlo několika sousty bílkoviny, předcházíme tak vysoké hladině krevního cukru a inzulínu a díky tomu nemáme hlad a chutě mezi jídly, což se při redukční fázi opravdu skvěle hodí).

Je na tom krásné cítit, jak už svému tělu umím naslouchat a rozumím mu. Nejtěžší teprve podle mého názoru přijde a to udržet si tuto váhu navždy. Krize jsem neměla, možná přichází právě teď proto jsem se rozhodla vystoupit s kůží na trh, ale cítím že potřebuji podporu širšího okolí, protože mi v této době společnost začíná chybět. Tak jsem se rozhodla ukázat světu touto formou.

Musím říct, že jsem byla šest měsíců opravdu důsledná a na léto jsem si naordinovala volnější režim, protože jsem věděla, že mě budou lákat různé věci. Rozhodla jsem se, že si nebudu lámat hlavu a bojovat sama se sebou a režim jsem rozvolnila. Váha se jen mírně vychýlila a už jsem zpět na svém.

Je důležité nenutit se, naopak najít si svou cestu, která nás baví. Myslím, že psychika v tom celém procesu hraje hodně velkou roli a člověk by měl být připravený a ideálně mít podporu širšího okolí i odborníka. A podporu já měla, jak od poradkyně Báry Wolfové Balcarové tak od své rodiny. Metabolic Balance je fajn a už u něj zůstanu natrvalo a doporučila bych každému, kdo chce zdravě zhubnout a naučit se porozumět skutečným potřebám svého těla.“

Chcete vědět jak co nejrychleji začít? Mrkněte sem>>

žena zhubla v programu Metabolic Balance, před a po

Krásný úspěch – Andrea zhubla z 96 kg na 65 kg. Gratulujeme

Barbora Wolfová Balcarová
Jmenuji se Bára a mojí profesí a zároveň i velkou vášní je zdravé jídlo, které ctí a respektuje individuální potřeby našeho těla. Jsem nutriční specialista a zároveň pracuji jako odborný výživový poradce při unikátním německém výživovém projektu Metabolic Balance®. Pomohu vám porozumět jedinečným potřebám vašeho těla, naučím vás vycházet svému tělu vstříc, a díky tomu uvést vaše hormonální reakce těla do rovnováhy, podpořit zdravý metabolizmus a zároveň získat optimální váhu. Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů